O nas

Masaż który sprawi, że poczujesz się lepiej...

 


Tak naprawdę każdy z Nas 1/3 życia spędza w pozycji siedzącej. Pozornie tak jest wygodniej, ale w praktyce siedzenie jest zabójcze dla kręgosłupa. Zadbamy więc o to, aby Twoje plecy i nie tylko one miały się jak najlepiej.

Masaż – doskonałe remedium na stres i zmęczenie. Magiczny wpływ dotyku od wieków doceniany jest wśród ludzi, uznawany jako leczniczy i przywracający harmonię i równowagę organizmu. Masaż nie tylko odpręży Twoje ciało i rozluźni napięcia ale też pozytywnie wpłynie na emocje i psychikę.

W naszym Gabinecie zaopiekuje się Wami profesjonalna obsługa:

Pani Justyna - wykwalifikowany magister fizjoterapii i dyplomowany technik masażysta, uczestniczka wielu kursów z zakresu masaży, zabiegów Spa oraz zabiegów wyszczuplająco - ujędrniających.
Pani Paulina - magister fizjoterapii i dyplomowany technik masażysta, uczestniczka kursów z zakresu masaży oraz zabiegów Spa na Ciało. 

W Naszej ofercie czeka na Państwa szereg usług z zakresu masaży leczniczych, relaksacyjnych, masaży dla Kobiet w ciąży, zabiegów Spa, zabiegów na twarz oraz zabiegów wyszczuplająco - ujędrniających ( wyszczuplamy, usuwamy cellulit oraz ujędrniamy skórę!). Każdy z Was znajdzie coś dla Siebie. Serdecznie zapraszamy!