Bony upominkowe

Bantu bony upominkowe

                                              PODARUJ WYJĄTKOWY PREZNET... DLA WYJĄTKOWEJ OSOBY...

                                                                        PRZEŻYJ CHWILĘ RELAKSU I ODPRĘŻENIA W GABINECIE BANTU

 

PIĘKNO W PREZENCIE! 

Szukasz pomysłu na wyjątkowy i wSPAniały PREZENT dla kogoś bliskiego Twojemu sercu z okazji urodzin, imienin czy poporstu bez okazji.

A może chcesz podarować odrobinę luksusu?

Bez obaw, mamy dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie i pomysł  na podarunek, który z pewnością trafi w gust ważnej dla Ciebie osoby... Piękno w Podarunku.

 

Jest to elagancki Bon Upominkowy, który możesz wykupić na dowolną kwotę lub konkretny zabieg. Dzięki temu, obdarowana osoba będzie miała szansę beztrosko skorzystać z naszej kompleksowej oferty z zakresu masaży, rytuałów Spa na ciało, zabiegów ujędrniających czy wielu innych propozycji, które wybierzesz z naszego bogatego menu. Każda wizyta w Gabinecie Masażu i Odnowy Bantu to nie tylko najnowocześniejsze zabiegi kosmetyczne ale prawdziwa zmysłowa podróż w świat magii, luksusu, blaksu świec, obłędnych zapachów i dźwięków kojącej muzuki.

Na całość atmosfery tego miejsca skłąda się również szykowny i dopracowany wystrój wnętrz, ale przede wszystkim życzliwy i kompetentny zespół profesjonalistów, którzy zawsze służą uśmiechem i dobrą radą. Osobę, którą obdarujesz Podarunkiem Piękna z pewnością go doceni i poczuje się wyjątkowo oraz spędzi u nas niezpomoniane chwile. 

 

R E G U L A M I N

 1. Bon Upominkowy jest ważny 4 miesiące
 2. W przypadku nieodwołania conajmniej z 12 godzinnym wyprzedzeniem umówionej wizyty BON TRACI WAŻNOŚĆ!
 3. Płatność za pomocą Bonu Upominkowego może być realizowana jednorazowo lub kilkakrotnie, w zależności od wartości.
 4. Bony upoważaniają do skorzystania z usług/zakupu produktów zgodnie z obowiązującym cennikiem
 5. Wybrana usługa zostanie wykonana tylko po uprzednim okazaniu Bonu Upominkowego 
 6. Bon Upominkowy jest zapakowany w elegancką kopertę
 7. Istnieje możliwość zamiany wybranej usługi na inną w tej samej cenie lub droższą - za dopłatą
 8. Nie odpowiadamy za zgubienie Bonu Upominkowego
 9. Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę
 10. Bon może być przeniesiony na inną osobę 
 11. Nie zwracamy reszty w formie gotówki, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość Bonu 
 12. Nie przedłużamy terminu ważności Bonu Upominkowego
 13. Bony nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Gabinecie 
 14. Na życzenie - po dokonaniu opłaty - wysyłamy Bon Upominkowy na wskazany adres lub można odebrać go osobiście 
 15. Można zamówić Bon Upominkowy on line - wypełniając poniżej formularz
 16. Ochorna danych osobowych 
  • Kupujący dokonując Zamówienia, zakupu i rejestracji w Sklepie wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych podanych w formularzu zamówień w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tzw. „RODO”. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu zawarcia, realizacji lub rozwiązania umowy sprzedaży Kart Podarunkowych i realizacji Usług.

  • Administratorem danych osobowych jest Sprzedawca, którego dane znajdują się w zakładce „kontakt” niniejszej strony internetowej.

  • Kupującemu przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania, a także żądania usunięcia danych.

  • Kupujący może wyrazić zgodę na otrzymywanie od Sprzedawcy informacji o charakterze reklamowym i handlowym, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Odbywa się to poprzez udzielenie przez Kupującego zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (otrzymywanie newslettera, otrzymywanie informacji o rabatach, promocjach etc.)

  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.

  • Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Podczas dokonania zakupu i przed realizacją Bonu, Zamawiający i Obdarowany oświadczają, iż zapoznali się z jego treścią w całości i akceptują ją w całości.

W razie jakichkolwiek pytań - proszę dzwonić pod numer telefonu: 575 632 532 

 

 

 

 

Zamów bon umpominkowy